Lørdag 19/11 (Dag 1)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
19110200 lør. 19/11 10:00 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj E Lillestrøm Svart Grei, SF Hvit    
19110700 lør. 19/11 10:00 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj E Heming, IL Mbappe Høybråten og Stovner IL 4    
19110800 lør. 19/11 10:00 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj B Frigg Oslo ...otball Hvit Kolbotn IL Grønn    
19110900 lør. 19/11 10:00 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj B Høybråten og Stovner IL 2 Grei, SF Svart    
19110201 lør. 19/11 10:35 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj E Nittedal Romsås IL Tigrene    
19110701 lør. 19/11 10:35 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj E Lillestrøm Svart Heming, IL Mbappe    
19110801 lør. 19/11 10:35 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj B Grei, SF Svart Romsås IL Løvene    
19110901 lør. 19/11 10:35 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj B Høybråten og Stovner IL 2 Frigg Oslo ...otball Hvit    
19110202 lør. 19/11 11:10 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj E Heming, IL Mbappe Nittedal    
19110702 lør. 19/11 11:10 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj E Høybråten og Stovner IL 4 Lillestrøm Svart    
19110802 lør. 19/11 11:10 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj B Frigg Oslo ...otball Hvit Romsås IL Løvene    
19110902 lør. 19/11 11:10 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj B Kolbotn IL Grønn Høybråten og Stovner IL 2    
19110203 lør. 19/11 11:45 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj E Grei, SF Hvit Nittedal    
19110703 lør. 19/11 11:45 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj C Lillestrøm Rød Grei, SF Gul    
19110803 lør. 19/11 11:45 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj E Høybråten og Stovner IL 4 Romsås IL Tigrene    
19110903 lør. 19/11 11:45 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj B Romsås IL Løvene Kolbotn IL Grønn    
19110204 lør. 19/11 12:20 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj B Grei, SF Svart Frigg Oslo ...otball Hvit    
19110704 lør. 19/11 12:20 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj E Heming, IL Mbappe Grei, SF Hvit    
19110804 lør. 19/11 12:20 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj C Lillestrøm Rød Romsås IL Ulvene    
19110904 lør. 19/11 12:20 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj C Heming, IL Vinderen GRØNN Frigg Oslo ...Fotball Rød    
19110205 lør. 19/11 12:55 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj E Romsås IL Tigrene Lillestrøm Svart    
19110705 lør. 19/11 12:55 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj D Høybråten og Stovner IL 5 Grei, SF Rød    
19110805 lør. 19/11 12:55 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj B Kolbotn IL Grønn Grei, SF Svart    
19110905 lør. 19/11 12:55 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj B Romsås IL Løvene Høybråten og Stovner IL 2    
19110206 lør. 19/11 13:30 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj E Nittedal Høybråten og Stovner IL 4    
19110706 lør. 19/11 13:30 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj E Grei, SF Hvit Romsås IL Tigrene    
19110806 lør. 19/11 13:30 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj C Grei, SF Gul Heming, IL Vinderen GRØNN    
19110906 lør. 19/11 13:30 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj C Romsås IL Ulvene Frigg Oslo ...Fotball Rød    
19110207 lør. 19/11 14:05 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj C Romsås IL Ulvene Grei, SF Gul    
19110707 lør. 19/11 14:05 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj D Høybråten og Stovner IL 5 Heming, IL Haaland    
19110807 lør. 19/11 14:05 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj D Grei, SF Rød Frigg Oslo ...Fotball Blå    
19110907 lør. 19/11 14:05 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj C Frigg Oslo ...Fotball Rød Lillestrøm Rød    
19110208 lør. 19/11 14:40 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj C Heming, IL Vinderen GRØNN Lillestrøm Rød    
19110708 lør. 19/11 14:40 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj D Kolbotn IL Hvit Høybråten og Stovner IL 5    
19110808 lør. 19/11 14:40 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj C Grei, SF Gul Frigg Oslo ...Fotball Rød    
19110908 lør. 19/11 14:40 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj D Grei, SF Rød Heming, IL Haaland    
19110209 lør. 19/11 15:15 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj D Frigg Oslo ...Fotball Blå Høybråten og Stovner IL 5    
19110709 lør. 19/11 15:15 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj D Kolbotn IL Hvit Grei, SF Rød    
19110809 lør. 19/11 15:15 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj C Romsås IL Ulvene Heming, IL Vinderen GRØNN    
19110909 lør. 19/11 15:15 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj A Grei, SF Blå Frigg Oslo ...tball Grønn    
19110210 lør. 19/11 15:50 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj D Frigg Oslo ...Fotball Blå Kolbotn IL Hvit    
19110710 lør. 19/11 15:50 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj A Høybråten og Stovner IL 3 Grei, SF Blå    
19110810 lør. 19/11 15:50 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj A Skeid Fotball Gaupene Kolbotn IL Svart    
19110910 lør. 19/11 15:50 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj F Kolbotn IL Rød Heming, IL Vinderen BLÅ    
19110211 lør. 19/11 16:25 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj D Heming, IL Haaland Frigg Oslo ...Fotball Blå    
19110711 lør. 19/11 16:25 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj F Høybråten og Stovner IL 1 Kolbotn IL Rød    
19110811 lør. 19/11 16:25 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj F Veitvet SK Frigg Oslo ...Fotball Gul    
19110911 lør. 19/11 16:25 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj A Høybråten og Stovner IL 3 Frigg Oslo ...tball Grønn    
19110212 lør. 19/11 17:00 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj D Heming, IL Haaland Kolbotn IL Hvit    
19110712 lør. 19/11 17:00 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj F Veitvet SK Høybråten og Stovner IL 1    
19110812 lør. 19/11 17:00 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj A Grei, SF Blå Skeid Fotball Gaupene    
19110912 lør. 19/11 17:00 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj A Kolbotn IL Svart Høybråten og Stovner IL 3    
19110213 lør. 19/11 17:35 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj F Høybråten og Stovner IL 1 Heming, IL Vinderen BLÅ    
19110713 lør. 19/11 17:35 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj F Frigg Oslo ...Fotball Gul Kolbotn IL Rød    
19110813 lør. 19/11 17:35 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj A Frigg Oslo ...tball Grønn Skeid Fotball Gaupene    
19110913 lør. 19/11 17:35 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj A Kolbotn IL Svart Grei, SF Blå    
19110214 lør. 19/11 18:10 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 1 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj F Kolbotn IL Rød Veitvet SK    
19110714 lør. 19/11 18:10 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj A Frigg Oslo ...tball Grønn Kolbotn IL Svart    
19110814 lør. 19/11 18:10 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj F Heming, IL Vinderen BLÅ Frigg Oslo ...Fotball Gul    
19110715 lør. 19/11 18:45 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 2 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj F Frigg Oslo ...Fotball Gul Høybråten og Stovner IL 1    
19110815 lør. 19/11 18:45 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 3 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj A Høybråten og Stovner IL 3 Skeid Fotball Gaupene    
19110914 lør. 19/11 18:45 lør. 19/11 OBOS Hallen - SF Grei 4 Gutter 8 - (f 2014), Lørdag 19 november Plj F Heming, IL Vinderen BLÅ Veitvet SK